Ballina Futboll FFK Superliga Zyrtare: KF Trepça’89 FC vjen me dy superperforcime

Zyrtare: KF Trepça’89 FC vjen me dy superperforcime

Një qendërmbrojtës dhe një qendërsulmues janë pjesë e Trepçës89, njoftob skuadra mitrovicase në Facebook.

Qendërmbrojtësi Kabba Sambou vjen nga kampionati i Gambisë dhe
qendërsulmuesi Geoffrey Chinedu Charles, vjen nga Kampionati i Shqipërisë konkretishtë nga KF Skenderbeu.

Artikulli paraprakFederer në aeroportin e Melbourne me…(Video)
Artikulli tjetërDhjetë transferimet më të shtrenjta të merkatos dimërore, kryeson Oscar…