Mediat të ndryshme argjentinase që janë të afërta me skuadrën argjentinase Boca Juniors bëjnë të ditur se Juventus ka nënshkruajtur marrëveshje me Rodrigo Bentancur, i cili kampionëve në Serie A do të ju bashkangjitët verën e ardhshme.

Edhe pse marrëveshja është finalizuar detaje shtesë rreth shumës në të holla akoma nuk jamë detajizuar.

Artikulli paraprakMino Raiola jep lajmin e vitit për tifozët e Milanit
Artikulli tjetërÇiklistët e KÇ-MTB Trepça shembull i profesionalizmit dhe pasionit [FOTO]