Sipas informacioneve më të fundit në mediat italiane, Juventus ka arritur marrëveshje me Arsenalin për portierin polak, Wojciech Szczęsny, shkruan “Korneri.net”.

Bëhet e ditur poashtu se Szczęsny nesër do ti kryej ekzaminimet mjekësore dhe më pas edhe do të prezantohet te kampionët e Italisë./Korneri.net.

Artikulli paraprakKapiteni i Dortmund “thumbon” trajnerin Low
Artikulli tjetërTifozi shqiptar i Milanit: Keni kujdes, Serie A do të shkojë në “djall”