Është gati e pabesueshme pasi në vetëm disa minuta janë shitur të gjithë bilat për ndeshjen e shumëpritur në Champions League mes Juventusit dhe Barcelonës.

Ndeshja e cila do të zhvillohet më 11 prill ka një interesim të jashtëzakonshëm për shkak të rivalitetit dhe pretendimeve të dy skuadrave për të shkuar sa më larg në eventin më madhështor në kontinentin evropian, shkruan “Football-Italia”.

Të gjitha biletat janë blerë nga anëtarë të veçantë që do të thotë se asnjë biletë nuk ka ngelur për tifozët e përgjithshëm.

Artikulli paraprakShqetësime te Bayern për portierin Neuer
Artikulli tjetërRagip Xhaka rrëfen të vërtetën e Taulantit! Ja si i cilëson deklaratat e fundit të De Biasi-it…..