Italia sonte përballet me Suedinë në udhëtim në kuadër të ndeshjes së barazhit për botërorin 2018, por trajneri “Axurr” Ventura ka shumë telashe me lëndime, shkruan “Korneri.net”.

Sipas mediave italiane, Ventura do të ketë katër mungesa të rëndësishme për përballje ndaj Suedisë, Simone Zaza, Stephan El Shaarawy, Danilo D’Ambrosio dhe Leonardo Spinazzola./Korneri.net.

Artikulli paraprakYlli argjentinas zbuloi sekretin e verës së kaluar
Artikulli tjetërHazard zbuloi trajnerin idhull: Ëndërroj të stervitëm nga…