Drejtuesit e Interit po mendojnë për të ardhmen dhe kohët e fundit kanë afruar në skuadër talente të rëndësishëm.

Së fundmi klubi zikaltër ka blerë nga Rumania mesfushorin Vlad Mitrea i cili në një moshë 16-vjeçare ka kushtuar plot 200 mijë euro.

Tashmë Vlad Mitrea ndodhet në Milano për të kryer testet mjekësore dhe më pas do të bashkohet me grupin zikaltër.

Kujtojmë që në garë për të marrë talentin premtues ishte edhe skuadra Udineses.

Image

Artikulli paraprakSigal Prishtina nuk ndalet transferon basketbollistin amerikan
Artikulli tjetërNiang në Premier League