Skuadra italiane e Inter dukët që pëlqen lojën e kroatëve, pasi ka zyrtarizuar edhe një kroat në skuadër të parë.

Fjala është për Karlo Butic, i cili te Inter ka arritur pas avantures te skuadra kroate Zadar dhe ishte projektuar për skuadrën e të rinjëve, por De Boer e ka futur në projektin e tij të skuadrës së parë.

Artikulli paraprakParamendoni kë e dëshiron Wenger!!!
Artikulli tjetër“Messi rikthehet në kombëtare se ka një dëshirë të madhe”