Pas transferimit të talentit suedez, Alexander Isak nga AIK, Borussia Dortmund ka bërë edhe një goditje tjetër.

Sulmuesin amerikan, Christian Pulisic ka rinovuar kontratën me klubin gjerman deri në verën e vitit 2020.

Kujtojmë që Pulisic kohët e fundit është kërkuar me ngulm nga Liverpool.

Image

Artikulli paraprakSarri ‘shpërthen’ me akuza ndaj Montellës: Tall b…
Artikulli tjetërFerizaj dhe Elbasan Gashi ndajnë rrugët