Ylli spanjoll i Milanit, Gerard Deulofeu është aktualisht në Barcelonë për lindjen e fëmijës së tij.

Ai do të kthehet në Milanello të mërkuren për tu përgaditur për derbin “Madonnina”.

Javëve të fundit është spekuluar se Deulofeu në fund të këtij edicioni do të rikthehet te Barcelona, pasi kjo e fundit dëshiron të shfrytëzojë mundësinë që ka për ta rikthyer në ekip sulmuesin pas marrëveshjes që ka me Evertonin, pasi këta të fundit zotërojnë komplet kartonin e tij.

Artikulli paraprakMuller dhe Neuer po, Lewandowski nuk dihet!
Artikulli tjetërA ju kujtohet Adebayor? Ja ç’farë i ka bërë sonte Galatasaray-it