Tashmë është zyrtarizuar huazimi i reprezentuesit të Kosovës Bersant Celina nga Manchester City te skuadra holandeze e Twente-s.

Mediat angleze dhe holandeze bëjnë të ditur se Celina është huazuar deri në fund të këtij sezoni te skuadra holandeze, në mënyrë që të fitojë përvojen e duhur.

Artikulli paraprakBalotelli në Nice
Artikulli tjetërSupergoditje e Besiktas: Ylli francez në futbollin turk