Ashtu siç ju paralajmëruam në paraditën e sotme, vetëm pak minuta më herët Bayern Munchen ka rinovuar kontratën me yllin spanjoll të ekipit, Thiago Alcantara, shkruan “Korneri.net”.

Alcantara me kontratën e re do të jetë i lidhur me klubin bavarez deri në fund të vitit 2021, ku me kontratën e re do të ketë edhe rritje të pagës./Korneri.net

Artikulli paraprakVerë e nxehtë për Man. United dhe Real Madrid….
Artikulli tjetërBilic konfirmon interesimin për Sturridge: Ai është lojtar fantastik, por ka pak hapësirë….