Gjiganti gjerman Bayern Munchen ka prezantuar fanellat e reja për edicionin e ardhshëm, por nuk është larguar nga ngjyrat tradicionale që është e kuqja, por kësaj radhe do të jetë me të bardhë.

Sezonin e shkuar ishte me të kaltër dhe vija më të gjëra, por vijat e bardha kësaj here janë të ngushta./Korneri.net.

Artikulli paraprakTjetër “poshtërim” i trajnerëve italian në Premier League! Pas Ranaieri është radha e Mazzarri
Artikulli tjetërZyrtare: Trepça ’89 nënshkruan marrëveshjen me kinezët! Ja detajet….