Pas interesimit të Barcelonës, mbrojtësi i djathtë i PSG-së, Serge Aurier ka refuzuar ekipin e drejtuar nga Luis Enrique.

Lojtari nga Bregu i Fildishtë është shprehur i lumtur me klubin francez dhe shpeson që të qëndrojë sa më gjatë.

“E ardhmja ime është në Paris. Unë nuk mendoj për Barcelonën apo për ndonjë klub tjetër. Jam i lumtur këtu dhe kam kontratë edhe për tri vjet”, u shpreh Aurier për “ESPN”.

Artikulli paraprakSikur ai të ishte 25 vjeçar…
Artikulli tjetërUEFA e FIFA ndryshuan qasjen ndaj Prishtinës