Edhe nja lajm i madh te Drita.

Pas një takimi të shkurtër është arritur marrëveshje për vazhdimin e bashkëpunimit me trajnerin  Ardian Nuhiu edhe per dy vitet e ardheshme.

Drejtori i përgjithshem Feti Murseli është shprehur tejet i kënaqur me punën profesionale dhe përkushtimin e trajnerit shkupjan Ardian Nuhiu, dhe për të cilën i është besuar klubi edhe për dy vitet e ardhshme.

Klubi i Dritës i deshiron suksese në qëllimet e përbashkëta që kanë me trajnerin, e që është titulli kampion. /Korneri.net

Artikulli paraprakBuffon afër vazhdimit të kontratës
Artikulli tjetërLul Raka e tregoi të vërtetën, FFK e pezulloi Ligën e Parë dhe jo IKSHPK-së