Supersulmuesi kosovar, Albian Ajeti, ka nënshkruar kontratë me St.Gallenin në Zvicër duke kryer transferimin nga Augsburgu.

Lajmin e bënë të ditur faqja zyrtare e klubit, me Ajetin që ka nënshkruar kontratë deri më 2021.

Artikulli paraprakBuffon për Donnarumma: Ai mund të jetë biri im, por…..
Artikulli tjetërPeja mposhtet në sekondat e fundit dhe nuk kaloi në finale