Një lajm befasues për klubin e Feronikelit dhe tifozët. Afrim Tovërlani menjëherë pas humbjes nga Gjilani 1:0, është takuar shumë shpejtë me zyrtarët e klubit dhe me një dakordin të dyanshëm, ka dhënë dorëheqje të cilën ia pranoi edhe klubi, raporton Korneri.net.
Sipas asaj që redaksia jonë mori vesh, kjo humbje në Gjilan a kë mbushur “kupën” dhe Tovërlani u largua nga klubi i cili deri në fund të edicionit do të drejtohet nga ndihmës trajneri Ramiz Dervishi. /Korneri.net

Artikulli paraprakAtletico Madrid në kulmin e formës! Me “manita” në udhëtim te Las Palmas
Artikulli tjetërBesa Famiglia fitoi Kupën e Kosovës