Ndeshja Shqipëri – Maqedoni u desh të nderpritet pas motit të ligë që mbretëroi në Shkodër.

Sipas mediave në Shqipëri 15 minutat e fundit do luhen këtë të martë me fillim nga ora 14:00, ku dhe shpresohet një gol për tre pikët e plota nga “Kuqezinjët.

Artikulli paraprakJa si e vlersojnë mediat botërore barazimin e Kosovës
Artikulli tjetërPati provokime nga tifozët maqedonas (Video)