Lajmi ka përshkuar evropën ditëve të fundit, por tani është bërë zyrtare. Andoni Zubizarreta është drejtori i ri i skuadrës së njohur franceze Olimpique Mareille. Tashmë lajmin e ka konfirmuare dhe vet klubi francez përmes faqës zyrtare.

Marseille po mundohet që të ngritet sërish në nivelet e larta jo vetëm në futbollin vendor, por edhe ndërkombëtarë prandaj ndryshimet janë të pritshme edhe në staf jo vetëm në organikën e skuadrës.

 

 

Artikulli paraprakRealizohet takimi në mes Xhafer Gashit dhe Ministrit Kujtim Shala pë stadiumin “Agron Rama”
Artikulli tjetërReali tregoi kulturën (jo) e vërtetë!