Siç edhe pritej.

Napoli, përmes twitter ka njofuar se ka arritur mrrëveshje rinovimin e kontratës me mesfushorin fantastik Piotr Zielinski, përcjell Korneri.net

Ai e ka vazhduar kontratën deri në vitin 2024, pavarësisht ofertave nga Italia dhe Anglia, duke treguar edhe njëherë besnikërinë ndaj klubit italian. Mesfushori polak do të jetë një element kryesor i mesfushës për trajnerin Gennaro Gattuso. “Jemi të lumtur të njoftojmë rinovimin e Piotr #Zielinski deri në vitin 2024″, ka shkruar klubi i Napolit. /Korneri.net

Artikulli paraprakMilot Rashicën e lejon klubi të luaj ndaj Moldavisë
Artikulli tjetërAsiame Com