Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka mbajtur konferencë për media para ndeshjes së Superkupës së Evropës kundër Sevillas.

Ai ka folur për Karim Benzeman, për të cilin ka thënë se është shumë mirë dhe nuk ka ndonjë problem fizik.

“Ai nuk ka luajtur në ndeshjet e fundit, por jam i lumtur me të, sepse është stërvitur normalisht. Do të shohim nesër nëse do të luaj, por ai nuk ka asnjë problem”, tha Zidane.

Artikulli paraprakJuventus, sinjale negative për Matuidi
Artikulli tjetërE pabesueshme: Ky malazez qëllon 49 ndeshje në bastore