Reali dhe Dortmundi luajtën barazim 2:2 në javën e dytë të Ligës së Kampionëve.

Trajneri i Realit, pas ndeshjes tha se skuadra e tij meritoi më shumë se një barazim nga kjo ndeshje.

“Lojtarët e mi kanë bërë një lojë të madhe. Unë mendoj se ne merituam më shumë nga kjo ndeshje, por edhe ky rezultat nuk është i keq”, deklaroi pas ndeshjes Zidane.

Artikulli paraprakShqipëri – Spanjë, ky lajm do gëzojë kuqezinjtë
Artikulli tjetërBorussia Dortmund-Real Madrid, notat e lojtarëve [FOTO]