Mateo Musacchio mbërriti në fshehtësi, por kapet nga kamerat e “SportItalia”, blerja e parë e erës Fassone dhe Mirabelli tani është në Itali.

Mateo Musacchio u pa në orë 07:45 në klinikën “La Madonnina” të Milanos për vizitat mjekësore.

Musacchio është në Milano dhe nesër do të nënshkruajë kontratën me kuqezinjtë.

Sipas burimeve të “Sport Italia”, Musacchio do të firmosë një kontratë 4-vjeçarë nga e cila do të përfitojë plot 4 milionë euro në sezon.

Artikulli paraprakPas titullit kampion, Ronaldo jep këtë deklaratë të çuditshme
Artikulli tjetërEkskluzive: Ardian Kozniku mysafir i Zvonimir Boban, kjo është porosia e njeriut të dytë në UEFA