Deserire Tramezzani, vajza e Paolo Tramezzanit u bë e njohur pak kohë më parë në Shqipëri dhe mediat sportive, për shkak të një historie dashurie të sajuar për të dhe Armando Sadikun. Bjondja sexy e mohoi këtë histori në atë periudhë ndërkohë që sot, bëhet sërish kryefjalë për shkak të fotografive shumë të nxehta që vijnë nga Sardenja. Desire po kalon pushimet në Itali së bashku me familjen e saj por për shumë pushues meshkuj, prezenca e bjondes sexy është absolutisht një arsye më shumë për të ndjerë më tepër vapën. Tramezzani nuk e ka bezdi sensualitetin e tepërt të vajzës së tij ndërkohë që e ëma i ka dhuruar një puthje aspak mëmësore… Thuhet që ajo është e fejuar por i fejuari nuk figuron askund në fotot e vajzës.

image

image

image

Artikulli paraprakÇfarë lajmi nga Anglia! Inter ofron 77 milionë për yllin e Arsenalit
Artikulli tjetërRio 2016: Habit futbollistja, mbron organet gjenitale si të ishte mashkull