Lokomotiv's forward Maicon (L) fights for the ball with Skenderbeu's midfielder Liridon Latifi during the UEFA Europa League group H football match between FC Lokomotiv Moscow and KF Skenderbeu in Moscow on October 1, 2015. AFP PHOTO / VASILY MAXIMOV (Photo credit should read VASILY MAXIMOV/AFP/Getty Images)

Ish-futbollisti i Flamurtarit dhe Prishtinës, Liridon Latifi, i cili tani aktivizohet te Skënderbeu i Korcës me plotë sukses, është takuar me tenstin serb, Novak Gjokovic, shkruan “Korneri.net”.

Latifi ka shfrytëzuar takimin me Gjokovic për të bërë fotografi dhe më pas e ka hedhur në rrjetet sociale dhe më pak ka marrë kritika të mëdha nga fansat./Korneri.net.

Artikulli paraprakRooney tregon të se kur do të marrë vendimin e madh për të ardhmën
Artikulli tjetërVera sjellë kokëdhembje: Inter në telashe me të huazuarit