Ylli i Trepçës ’89, Rron Broja, gjatë një interviste për “Korneri.net” e ka vlersuar si mjaftë të vështirë përballjen ndaj liderit Llapit.

“E dim që do të jetë një ndeshje e vështirë, mirëpo ne besojmë në kualitetin tonë dhe mendojmë për fitore”.

“Nëse ne do të pësojmë disfatë ndaj Llapit, do të jetë e vështirë, por ne do të vazhdojmë tutje”, tha Broja për “Korneri.net”.

Artikulli paraprakPrekazi i’a bën me dije Prishtinës se do të ketë punë në Drenas
Artikulli tjetërGattuso kërkon kualitet, ideon Milanin me dy regjisorë njëkohësisht