Real Madrid ka zgjedhur Heung-min Son nga Tottenham si objektivin primar për afatin veror, shkruan OKDiario.

Sulmuesi koreano-jugor shkëlqen te Tottenham dhe Zidane do të dëshironte ta shihte atë duke në sulmin e ekipit të tij, ndërsa me të dëgjuar interesimin e Realit, Spurs po e përgatitë ofertën e re pë Son, i cili duhet ta diskutojë dhe shqyrtojë me vëmendje, përcjell Korneri.net

Pavarësisht se Son është i lidhur me Tottenham me një kontratë afatgjatë dhe bisedimet tashmë janë duke u zhvilluar për një kontratë të re, megjithatë  Real Madrid  sipas mediave spanjolle, është i gatshëm të paguajë sa duhet të sjellë Son. /Korneri.net

Artikulli paraprakWe Evaluation A Hookup Site, Onlinebootycall Com
Artikulli tjetërGjilani liron dy futbollistë dhe del me komunikatë zyrtare