Superylli argjentinas, Paulo Dybala do të kthehet sot nga Argjentina për t’i bashkuar Juventusit në stërvitje

Por, sipas Sport Mediaset, ish anëtari i Palermos mund të mbetet në bankën rezervë në ndeshjen kundër Napolit, e cila do të luhet me 2 prill në San Paolo.

Personeli mjekësor dhe teknik do të monitorojë gjendjen fizike të Dybalas, i cili nuk ka luajtur fare me Argjentinën kundër Kilit dhe Bolivisë.

Artikulli paraprakManchester United ofertë fantastike për Mertens
Artikulli tjetërMë në fund FSHF i jep ultimatum De Biasi-t: Fitore me Izraelin ose….