Mesfushori brazilian i Bayern Munchen, Dauglas Costa, është i gatshëm të nënshkruajë me kampionin e Serie A.

Rroga e tij do të jetë rreth 6 milionë euro, por tani mungon vetëm marrëveshja me Bayern Munichun, raporton “Gianluca di Marzio”.

Kampioni i Bundesligës kërkon 50 milionë euro për shitjen e Costas kurse Juventus ka shprehur gatishmëri të paguajë 40./Korneri.net.

Artikulli paraprakTre superlajme për tifozët e Milanit: Conti dhe Kalinic zyrtarizohen gjatë kësaj jave, kurse Diego Costa…..?
Artikulli tjetërMbahet seminari “FIFA Connect Platform”