Mesfushori algjerian, Riyad Mahrez, super-lojtari nën shërbimet e ekipit Leicester City, përmes rrjetit social “Facebook”, transmeton se pas konsultimit me stafin mjeksor, ka vendosur t’i largohet futbollit, për shkaqe shëndetsore.

Por, ishte i menjëhershëm reagimi i vet lojtarit, pasi ai ka deklaruar se hakerët ia kanë thyer pasword-in, dhe se ky lajm nuk është i vërtetë.

Artikulli paraprakPësoi gol duke pirë ujë, shishja e portierit shitet për 2000 euro (Video)
Artikulli tjetërJosës nuk i intereson Llapi, por…?