Komenti është i tepërt. Andrea Belotti shënoi gol spektakolar në ndeshjen Torino-Sassuolo (3:0), dhe për bukurinë e golit, shikone videon më poshtë.

Artikulli paraprakUEFA e ndalon transferimin e Mbappe te Paris SG!!!
Artikulli tjetërShënon Sadiku, fiton Legia