Përkundër shumë pakënaqësive të tifozëve të Arsenalit për rezultatet dhe formën e ekipit, e sidomos me punën e trajnerit francez, Arsene Wenger, mediat britanike kanë zbuluar një detaj interesant që është duke u punuar të ndodhë.

Gjithmonë sipas mediave britanike, Wenger dhe zyrtarët e Arsenalit janë duke punuar për rinovimin e kontratës së teknikut francez edhe për një vit tjetër.

Artikulli paraprakFormacionet zyrtare: Barcelona – Valencia
Artikulli tjetër600 fitore në Premier League! Meritat i kanë pesë trajner, por vetëm njëri nga ta është “mbreti”