Edhe një super profesionistë në radhët e Sigal Prishtinës!

Nicholas Alfred Tomsick lojtari më i ri i KB Sigal Prishtina, i cili pa dyshim do ta forcojë jashtëzakonisht klubin kryeqytetas, shkruan Korneri.net

Kroato- Amerikani është organizues i lojës në pozitën 1.
I shpallur lojtar i vitit disa herë në ligën  e Islandës, Nicholas ka luajtur në ligën Kroate dhe se fundi në ligën e Islandës për Tindasoll në Urvalsdeild karla.
U bë i njohur me performancën fantastike në lojën përmbyllese në Urvalsdeild.

Nicholas është një profesionist që përçon energji pozitive në ekip dhe me një shpirt luftaraku. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here