Nuk e di se a do të qendroj edhe vitin tjetër në Ballkan, kjp varet nga presidenti”.

Kështu tha Ismet Munishi në emisionin Koha Shtesë në Supersport Kosova, dhe sapo Korneri.net e plasoi lajmin apo fjalët e trajnerit të njohur në emisionin sportiv,  se a do të mbetet apo jo te Ballkani edhe edicionin tjetër, vjen reagimi i presidentit të klubit Arsim Kabashi (Cima), shkruan Korneri.net

Cima ka shkruar se do t’ia vazhdojë kontratën Munishit edhe për 20 vitetet e ardhshme, dhe e quan Ismet Munishin (Baba) i trajnerëve në vendin tonë.

Postimin e plotë të presidentit mund ta shihni më poshtë. /Korneri.net

Artikulli paraprakReagim i ashpër i Drenicës pas ndeshjës ndaj Ballkanit
Artikulli tjetërIsmet Munishi e komenton daklaratën e Drenicës: Kështu tallet me pretendimet e tyre