Skuadra vijon me seancën e paraditës, në ditën e dytë të qendrimit këtu në Atalya, raporton Feronikeli në faqen zyrtare të klubit në faeook. Grupit sot ju bashkua edhe Abu Kamara, i cili vjen nga Liberia.
Abu kamara është në prova dhe për dy javë sa do të qendroj ekipi në përgaditje këtu në Atalya, do të mundohet ta bindë shtabin teknik për cilësit e tij. Lojtari i ardhur nga Liberia është reprezentues i kategorisë U-21 të Liberisë, dhe luanë në pozitën e qendërsulmuesit.
Nga ora 17-të, sipas kohës lokale turke, zhvillohet seanca e radhës stërvitore, thuhet në njoftimin e skuadrës nga Drenasi.

Artikulli paraprakSllallomi i madh: Paraqitje fantastike nga Marcel Hirscher
Artikulli tjetërIshte i burgosur për plagosje, tani shqiptari shpallet kampion bote