Simeone te Fiorentina…tashmë dyfishohet.

Skuadrës italiane i shtohet edhe i famshmi Diego Simeone, trajneri i Atl.Madrid, i cili ka bërë një vizitë të papritur gjatë ditës, me ç’rast ishte rasti më i mirë që të takohet edhe me djalin e tij Giovannin që po kalon ditë të mira në Firencë, shkruan Korneri.net.

Vizita e “Cholo” në Artemio Franchi, u shfrytëzua edhe për foto të disa lojtarëve me trajnerin e njohur i cili si futbollist karrierën më të madhe dhe famën e arriti pikëisht në Serie A, te Pizza dhe më vonë te Lazio dhe Inter.
Jo zyrtarisht mësohet se Diego është duke e vëzhguar një futbollist të Fiorentinës, por nuk po dihet ende sigurtë se kush është ai. /Korneri.net.

Artikulli paraprakIsh portieri i Barcelonës me.profesion të ri
Artikulli tjetërSulmuesi turk në Angli apo Gjermani