Gjatë “El Clasicos” që u luajt ditën e djeshme, në “Camp Nou’ kamerat kanë kapur një momnet kur Messi dhe Ronaldo ishin shumë pranë njëri-tjetrit.

Mediet spanjolle kanë zbuluar një bisedë shumë të shkurtër midis tyre.

“Ç’farë ka” ishte përshëndetja e Ronaldos për Messin, i cili i përgjigjet duke i thënë qetësohu

Artikulli paraprakPolicia angleze arreston Yaya Toure
Artikulli tjetërBarazim në “Mestalla”