Të hënën pasdite u prezantua si lojtari më i ri i Real Madrid, por në prezantimin e tij ka qenë e pranishme dhe e dashura e tij. Alice Campello ka zbehur të gjithë detajet e prezantimit të tij. Pikërisht bukuria e saj ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, duke lënë në hije prezantimin e Moratas në “Santiago Bernabeu”.

Artikulli paraprakGuardiola i’a tregon derën yjeve të Man City
Artikulli tjetërKosovës mund ti bashkohet edhe një talent i Shqipërisë