Këtë video duhet ta shikoni sepse është spektakolare e realizuar nga shqiptarët në Tetovë. Në këtë video tregohet dallimi në mes shqiptarëve dhe italianëve, apo në mes dy qyteteve dhe klubeve.
Duhet ta dini gjuhën angleze.

Artikulli paraprakZidane i acaruar me vendimin për Ronaldon
Artikulli tjetërFansat e Realit protestë në minutën e 7-të të ndeshjes së kthimit ndaj Barçës