Nëse jeni të fiksuar pas videolojërave me futboll, ju këshillojmë të mos bëni asnjëherë si tifozi që do të shihni në videon në vijim.

Djaloshi në fjalë, pasi kishte vendosur të shpenzonte disa nga kreditet e tij në FIFA 2018, po priste me ankth t’i dilte një nga lojtarët më të mirë që të dhuron loja. Ai ishte me shumë fat, pasi “peshkoi” lojtarin më të vlerësuar, Kristiano Ronaldon.

Por më pas, ai e teproi disi me reagimin e tij dhe festa se kishte siguruar letrën e portugezit, dhuroi njëkohësisht edhe idotësinë e vitit. Për më shumë, shihni në vjim…

Artikulli paraprakPlanifikon dy goditje në merkato. Juventus, gati të “vrasë” kampionatin italian
Artikulli tjetërSot, ndeshja Kosovë – Izrael, biletat mund t’i gjeni edhe tek stadiumi