Blaise Matuidi dhe Julian Draxler janë filmuar në dhomën e zhveshjes duke u paraqitur se kanë një debat të nxehtë midis njëri-tjetrit.

Gazetarët në Francë kanë pohuar se ai i ka treguar gjermanit për sjelljet e tij por me një ton të lartë zëri.

Nuk është e qartë a ishte shaka kjo situatë, mirëpo duke e parë sjelljen e fytyrës gjendja duket shumë serioze.

Artikulli paraprakBarcelona mëson finalistin e Coppa del Rey
Artikulli tjetërDeulofeu: “Nuk kisha parë asnjëherë një ndeshje të tillë, kjo sfidë vlen…!?