Nuk ka diskutim që kampionati i ardhshëm botëror në Rusi pritet të jetë spektakolar, edhe pse po I vajtojmë mungesat e Italisë dhe Holandës.

Kur jemi tek këto dy përfaqësuese, si dhe të tjerat që do të jetë tashmë në Rusi, kjo video perfekte (me shaka) e ka pasqyruar shortin e fundit se kush është i lumtur e kush po vajton.
Për ta kuptuar më mirë, shikone videon.

13 funny reactions to the 2018 World Cup draw

13 funny reactions to the 2018 World Cup draw ?FRANCE ➡️?BRAZIL ➡️?MOROCCO AND TUNISIA ➡️?

Posted by Oh My Goal on Friday, December 1, 2017

Artikulli paraprakDerbi botëror, Napoli-Juventus, formacionet zyrtare
Artikulli tjetërRoma e hatashme, vazhdon të ngritet