Ajo quhet Nicole Mejia dhe është një kampione amerikane fitnessi. Në videon më poshtë, e publikuar në Youtube, ajo shihet duke u stërvitur bashkë me një grup djemsh.

Në një moment, “nxënësit” e saj nuk arrijnë të ndjekin udhëzimet, pasi hutohen plotësisht nga të pasmet e saj.

Në fakt gjithë skena ishte një lloj “eksperimenti” i lançuar në Mtv2, me synimin final që Nicole të fitonte çmimin si të pasmet më të bukura të vitit.

Artikulli paraprakSkandaloze: Tifozët serbë shfrytëzojnë veturat zyrtare të Republikës së Kosovës
Artikulli tjetërZYRTARE/ Talenti i Milanit i bashkohet Kombëtares shqiptare