Skënderbeu ka festuar gjatë ditën e sotme kalimin në turin “play-off” të Europa Ligës. Ndërkohë, mbrojtësi Osmani duket shumë i lodhur.

Në dhomat e zhveshjes hyn Presidenti Takaj dhe ish-Presidenti Agim Zeqo, i cili kishte edhe një “suprizë” për djemtë.

“Ku do mblidhemi nesër, pa u tharë akoma djersa?”, pyet Zeqo lojtarët. “Jo nesër, jo. Të bëjmë 3 ditë pushim se na u q* nëna”, ia kthen Osmani duke mos vënë re që fëmijët e ish-Presidentit ishin prezent./panorama

Artikulli paraprakPresidenti Takaj tani kërkon Milanin
Artikulli tjetërSuper talentit të AC Milan i plotësohet ëndërra