Pasi skuadra braziliane Internacional Porto Alegre ka rënë një kategori më poshtë, por kjo nuk është kapërdirë dot nga ish-presidenti i këtij ekipi, Fernando Miranda.

Gjatë një emisioni sportiv ai ka debatuar me një nga gazetarët, Julio Riberion, të cilin nuk ka ngurruar as që ta kapë me shpulla në emisionin direkt.

Të ftuarit e tjerë dhe drejtuesi i emisionit kanë ndërhyrë për të ndaluar presidentin, ndërkohë që video është bërë virale në internet.

Artikulli paraprakIlir Blakqorri te Prishtina
Artikulli tjetërInter insiston, por mesfushori kroat e dëshiron Milanin