Portieri i Portos, Iker Casillas ka zbuluar bisedën që bëri me Paulo Dybala pak sekonda para se të gjuante penalltinë.

Legjenda spanjolle është munduar ta thumbojë argjentinasit pasi i ka kërkuar që penalltinë ta gjuajë në të djathtë.

“Para penalltisë jam munduar ta ngacmojë, duke bërë shaka. I kam thënë ta godiste në të djathtë sikur kundër Donnarummas”, deklaroi Casillas.

Kujtojmë që Juventusi edhe mbrëmjen e djeshme fitoi 1-0 dhe u kualifikua për në çerekfinale të Champions Leagues.

Artikulli paraprakShpërthejnë mediat italiane, pse Bacca dënohet e jo edhe Bonucci!
Artikulli tjetërKategoria Superiore/trajneri i Flamurtarit zbulon skandalin: Më çuan mesash para ndeshjes me Kukësin