Faza e grupeve në Champions League këtë edicion ka qenë e jashtëzakonshme, ku përpos lojës kolegtive ka pasur edhe disa individë që kanë shkëlqyer, shkruan “Korneri.net”.

I tillë ka qenë edhe ylli i skuadrës franceze PSG, Neymar, i cili ka shënuar pesë gola gjatë fazës së grupeve, ku një gjë të tillë e kishin bërë më herët vetëm tre futbollistë, Alessandro Del Piero me Juventusin, Sergej Rebrov me Dinamo Kievin dhe Cristiano Ronaldo me Real Madridin./Korneri.net.

Artikulli paraprak150 gola për PSG-në, “El Matador” rekordmen në top-5 ligat evropiane….
Artikulli tjetërKush po vrapon më së shumti në Serie A , Inter larg nga të tjerët…..