Një mbrëmje e keqe për Vedat Muriqin.

Në derbin ndaj Besiktas, repreznetusi kosovar i Fenrrbahces u ndëshkua direkt me karton të kuq, pasi e qëlloi nga mbrapa mbrojtësin kroat Domagoj Vida, shkruan Korneri.net

Gjyqtari fillimisht i dha karton të verdhë, por pad rishikimit ne VAR, Vedati përjashtohet nga loja, duke e lënë Fenerbahcen me 10 futbollitë. /Korneri.net

Artikulli paraprakBarcelona e mbylli edicionin me “manita”, Messi theu edhe një rekord
Artikulli tjetërMan.United ende është larg realitetit, De Gea dhe “katastrofa” Meguire i dhanë finalen londinezëve