Drita vazhdon tëjetë skuadra më aktive në Kosovë. Përveç që po transferon lojtarë, gati çdo ditë po arrin marrëveshje edhe me futbollistët që i ka në dispozicion, pasi duket se të gjithë janë të këanqur me klubin si dhe ambicjet që ka Drira për edicionin e ri.
Plani dhe projekti serioz që ka Drita ka shtyrë Armend Kastratin dhe Florent Byqmetin që të nënshkruajnë për klubin e tyre të zemrës për një vit, ndërsa gjatë ditëve të ardhshme pritene dhe prurje të reja. /Korneri.net

Artikulli paraprakFanellat e reja të Arsenalit prezantohen nga lojtarët “në largim”!?
Artikulli tjetërZbulohet prapaskena: Messi ishte shumë pranë largimit nga Barcelona! Nuk do ta besoni se kush e kishte bindur që të qëndrojë….