Futbollisti i Kosovës, Valon Berisha, është shprehur i zhgënjyer me humbjen e pësuar nga Kroacia, duke shpresuar se do të këndellen qysh në ndeshjen e ardhshme ndaj Ukrainës në Poloni

“Nuk guxojmë me humb me këtë rezultat por kjo është një mësim për ne. Kjo është vetëm loja e dytë që kemi luajtur bashk dhe duhet të keni durim me ne”

Më mirë që ka ndodhur më herët dhe të mësojmë më shumë nga humbje. Nuk jemi duke u ndjerë mirë pasi 6:0 është paksa e rëndë”, deklaroi Berisha.

Artikulli paraprakBekim Balaj “shënjestron” Spanjën: Dëshira është e madhe që të shënoj
Artikulli tjetërHakerat shqiptar hakojnë faqen e federatës sërbe e futbollit [FOTO]