Kështu ushtrojnë klubet tona kosovare.

Feronikeli që tashmë do të drejtohet nga trajneri i mirënjohur shqiptar, Sulejman Starova, ka nis stërvitjet gjatë ditës së sotme në kushte shumë të vështira, shkruan Korneri.net

Bora e madhe që po bie nga mesdita e sotme i ka vështirësuar shumë punët apo më saktë stërvitjet e skuadrave tona, kurse për kushte aktuale tregon kjo foto e postuar nga anëtari i Feronikelit, Yll Hoxha.
Mbrapa shihen bashkëlojtarët e tij duke u kënaqur me borën, që dëshmons e atmosfera është mjaftë e mirë dhe positive, pavarësisht se puna me top është e pamundur, andaj do të ketë vetëm vrapime. /Korneri.net

Artikulli paraprakPërfaqësuesja e Kosovës e ndryshon vendin dhe orarin e stërvitjes
Artikulli tjetërKu gjendet Yaya Tore, askush nuk e di tash e sa kohë?